yükleniyor

Knight Online 25xx Sunucu

Knight Online 25xx Pvp Sunucu Paketleri

Knight Online 25xx Sunucu Kiralama, Ko Vps Kiralama

Knight Online 25xx private server (pvp) vps server kiralama, server kurma, online sunucu ve bilişim hizmetleri. knight 25xx server kiralama,25xx server,knight vps kiralama,knight vps kirala,knight bilişim,knight online vps kiralama,knight online vps kirala,knight sunucu firması,knight vps server,knight server kiralama,23xx ko vps kiralama,knight online sunucu kiralama

WhatsApp ile iletişime geç

WhatsApp'dan veya sağ köşedeki online çevrim içinden bize ulaşabilirsiniz 0539 493 60 14 sadece WhatsApp'dan  iletişime geçin

Usko ile hemen hemen tüm özellikleri barındıran ve sürekli olarak güncellenen dosyalarımızın satışına başlamış bulunmaktayız.


Canlı Test Serverimiz Mevcuttur.

Amacımız hayalleri olan ve uçuk rakamlardan dolayı bir türlü hayallerini gerçekleştiremeyen oyun sevenlere ve girişimcilere ulaşmaktır.

En uygun fiyat garantisi ile çalışmaktayız.

 olarak sizlere sunacağımız sistem içerisinde Kopanel + Anticheat + Server Files + İstediğiniz Database ( Farm,Pk,Homeko) + Gelişmiş Pus ve Gelişmiş ve Eksiksiz Görev Sistemleridir.

Bunlar ile de kalmayıp kurulum ve tüm database taraflı yapabileceğiniz anlatım ve sürekli olarak Anticheat ve Files olarak güncellemeler ve Sınırsız Destek Talep hakkınız olacaktır.

Çalışma Şekli ve Hizmet

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenildiği gibi database oluşturularak teslim edilmektedir.

AntiCheat Özellikleri

Düpe ve hile engelleme konusunda paketlere dayalı koruma eklenmiştir.

Tbl değiştirilmesine dayalı olarak dosya otomatik olarak tüm data klasörünü tarar ve değişen tüm dosyaları kendi ftp ağımızdan çekerek değiştirir bu sayede kullanıcı ne kadar tbl dosyası eklerse eklesin fix dosyalarla giriş sağlayacaktır.

Oyuna giren kullanıcı hangi dosyaları açarsa açsın tüm alt dosyalar yine ftp sunucumuzdaki bilinen tüm hile programlarına karşı taranmakta ve ismi geçen bir program başlatıldığında kullanıcı oyuna giriş sağlayamamaktadır ve uyarı alacaktır.

Değerli arkadaşlar şu da bir gerçektir ki bildiğiniz üzere günümüzdeki birçok köklü ve devasa tarzda oyunlarda bile halen 3.party tools yazılımlardan etkilenmektedir ve kullanılmaktadır.

Tespit edilen bu tarz sorunlarda ise sürekli olarak güncellemelerimize devam ederek olası dışı kullanılan hack programlarını engelleyeceğiz.

Başlıca Files Özellikleri

Jr,Bdw,Royal ve tüm savaşlar düzenli ve sorunsuz çalışmaktadır.

Görev sistemleri tek tek düzenlenmiş ve tüm görevler eksiksiz çalışmaktır.

Collection Race Event Sistemi

Uskoya yakın zamanda gelen yeni CSW sistemi

Hook System ile Görsellik ve Kolaylık Sistemleri Eklenmiştir.

Düpe ve Hilelere karşı gelişmiş anticheat sistemi

Auto Mining ,Fising

Offline Merchant

Kc Merchant

Serverden Bazı resimler :  • web tasarım
  web sitesi tasarımı
  seo

  Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

  X

  Müşteri Paneli

  Şifremi Unuttum!

  Henüz Hesabınız Yok mu?

  Hemen Hesap Oluştur!