yükleniyor

Hakkımızda

Hope Bilişim 2018 yılından beri hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana binlerce siteye hizmet sunan Hope Bilişim; alan adı tescili, web hosting, sanal sunucu, reseller hosting ve kiralık sunucu hizmetleri vermektedir. Firma, Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu tarafından numarasıyla “Yer Sağlayıcı Belgesi” almıştır. 

HopeBilişim teknik hizmetlerde uzman personeli ve güleryüzlü ekibiyle günün her saati müşterilerine hizmet vermektedir. Teknik destek ekibi günün her saati ve haftanın her günü müşterilerine çevrimiçi hizmet sunmaktadır. Her geçen gün daha çok müşteriye hitap eden firma modern web çözümleriyle alanında tek olmayı sürdürmektedir. Kalite politikası ve hizmet standartlarından ödün vermeden büyümeyi hedefleyen Hope Bilişim kısa zamanda alan bilgisayar satış ve teknik servisi profesyonel web tasarımı hizmeti netebook satış tamir ve yedek parça servisi tablet bilgisayar satış ve servisi güvenlik kamerası kurulum ve servisi kartuş dolum ve satış hizmetleri adı tescili, oyun serverları, web hosting ve kiralık sunucu hizmetlerinde üstün standartlar yakalayarak geniş kitlelere erişmektedir. 

Hope Bilişim kariyer ve kalite yönetimi konusunda ilkeli, net ve şeffaftır. Kaliteden ödün vermeyen yapısını müşteri istekleri doğrultusunda her geçen gün geliştirmektedir. Sunduğu hizmetin kalitesini, müşteri onayı ve talebine bağlı ölçen firma bu doğrultuda kendini geliştirmektedir.Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!