yükleniyor

Bilgisayar Servisi

Sbilgisayar


Yerinde Bilgisayar Servisi
Bilgisayar problemlerinizi yerinizde çözüyoruz. Böylelikle bilgisayarınızı taşımadan ve vakit kaybetmeden sorunlarınız çözülmüş oluyor.

İstanbul gibi bir büyükşehirde bilgisayar getirme ve götürme derdi büyük sorun oluşturmaktadır. Yerinde Bilgisayar Servisi firmamız adresinize gelerek sorunu yerinde tespit eder ve uygun , kaliteli ve hızlı çözümleri size sunar.

Bilgisayarınızın Tamir, Format ve Bakım ihtiyaçlarını hızla yerinde gideriyoruz. Gerekli yedek parçaları kaliteli ve uygun fiyatlı olarak sizlere temin ediyoruz.

Notebook fan temizliği ve değişimi işlemini yerinizde yapıyoruz.

Saat 09:00-22:00 arası  nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hope bilgisayar servisi Bilgisayar Teknik Servis bir telefon kadar yakın size .

Yerinde Bilgisayar Servisi  


Hope Bilgisayar Bilgisayar Teknik Servis, İstanbul avrupa yakasında Bilgisayar Tamircisi ne ihtiyaç duyduğunuzda size en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Bilgisayar Tamiri konusunda. Yerinde Bilgisayar Servisi ile size zaman kazandırıyoruz.

Aylık Bakım Anlaşması

5'ten fazla bilgisayarı olan işletmelerin bilgisayarlarının düzenli olarak bakımını kapsar.Böylelikle 1 ay boyunca tek bir fiyat üzerinden bilgisayar problemleri giderilir. Aylık bakım anlaşması yapılan firmalar uzaktan yardım ve telefon desteği hizmetinden ücretsiz faydalanabilirler.

Bilgisayar başına ücret 50 TL
Minimum 5 bilgisayar olması gerekir.
Kullanılan yedek parça ve sarf malzeme servis ücretine dahil değildir.
Servis ücreti ilçelere göre farklılık gösterebilir.
Uzaktan yardım ve telefon desteği ücretsizdir.
bilgisayar servisi hizmetimiz şu an için İstanbul avrupa yakasında verilmektedir.
Fiyatlara KDV dahil değildir.


Çok kısa bir sürede Bilgisayar Servisi olarak yüzlerce müşterimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bize bu gururu yaşattığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Yerinde Bilgisayar Servisi hizmetimiz müşterilerimiz tarafından çok beğenildi ve takdir edildi. Genelde Bilgisayar Teknik Servis firmaları bilgisayarınızı kendilerine getirmenizi isterler. Biz sorun yaşayan müşterilerimizin ayağına gittik ve sorunlarını çok kısa bir sürede çözdük. Bilgisayar Tamiri konusunda iddalıyız. Bizi tercih eden yüzlerce müşterimizin de bunun kanıtı olduğunu düşünüyoruz. Yerinde Laptop Servisi Laptop Anakart, ekran kartı tamiri, laptop lcd ekran paneli, laptop yedek parça tedariki ile tüm notebook bakım onarım, tamir, teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Tüm İstanbul’da yerinde laptop servisi hizmetini başlatmış bulunmaktayız. Kurumsal Web Sayfası Kurumsal web sayfası tasarımı ve yeni açtığınız şirket için kurumsal mail adresi, şirket mail adresi hizmeti gibi tüm web tasarımları ve mail hesapları BilgisayarServisi tarafından sağlanır. İşyeri mail adresi açma konusunda bizi arayabilirsiniz. Güvenlik Hizmetleri Güvenlik kamerası kurulum ve teknik servis hizmetleri ile iş yeri, ev, ofis ve tüm istediğiniz alanları 7/24 görüntüleme hizmeti sağlamaktayız. Güvenlik kamerası kurulumu ve CCTV Kamera Sistemleri DVR-NVR teknik servis hizmetleri için arayabilirsiniz. Yıllık server (sunucu) sistem bakım sözleşmesi ile IT ve BT ihtiyaçlarınıza yönelik kurumsal anlamda bilgisayar sistemlerinin kesintisiz koruma altına alınarak, bilgi işlem sözleşmesi sayesinde aylık – senelik bilgisayar bakım anlaşması vermekteyiz. Network kablolama, CAT5, CAT6 ve diğer yapısal kablolama hizmeti ile yeni açılan şirketinizin veya tadilata giren tüm bölgelerin network kablolama hizmetini vermekteyiz. Tüm iş yeri ağ kablolama ihtiyaçlarınız için tek adres. BilgisayarServisi

Eğer sizde Bilgisayar Servisi arıyorsanız size hizmet etmekten gurur duyarız. Sizde hemen  numaralı telefondan bizi arayın en kısa sürede gelip sorununuzu çözelim bilgisayar servisi.


Aksaray bilgisayar servisi

Ataköy bilgisayar servisi

Bağcılar bilgisayar servisi

Bahçelievler bilgisayar servisi

Bakırköy bilgisayar servisi

Başakşehir bilgisayar servisi

Bayrampaşa bilgisayar servisi

Davutpaşa bilgisayar servisi

Esenler bilgisayar servisi

Eyüp bilgisayar servisi

Fatih bilgisayar servisi

Giyimkent bilgisayar servisi

Güneşli bilgisayar servisi

Güngören bilgisayar servisi

Halkalı bilgisayar servisi

Haznedar bilgisayar servisi

İkitelli bilgisayar servisi

İstoç bilgisayar servisi

Küçükçekmece bilgisayar servisi

Mahmutbey bilgisayar servisi

Merter bilgisayar servisi

Sefaköy bilgisayar servisi

Tekstilkent bilgisayar servisi

Topkapı bilgisayar servisi

Yenibosna bilgisayar servisi

Zeytinburnu bilgisayar servisiHizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!